REKLAMA

Dwie osoby ranne w dwóch wypadkach z udziałem czterech samochodów

RZESZÓW oraz Błażowa.  Policjanci wyjaśniają okoliczność dwóch zdarzeń drogowych, do jakich doszło dziś, przed południem. W Błażowej Dolnej, kierujący skodą zderzył się z citroenem, a w Rzeszowie na al. Armii Krajowej, toyota z mercedesem.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło tuż przed godz. 9 w Błażowej Dolnej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że przyczyną tego zdarzenia był nieprawidłowo wykonany manewr wyprzedzania. Kierujący skodą, 32-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc od Błażowej Górnej w kierunku Błażowej Dolnej, wyprzedzał ciąg pojazdów.

policja1

W trakcie wyprzedzania zderzył się z jadącym w tym samym kierunku citroenem, który w tym czasie skręcał na prywatną posesję
W wyniku uderzenia ranny został kierujący citroenem, 20-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Podobne zgłoszenie dyżurny miejski otrzymał kilkanascie minut później.

policja2

W Rzeszowie na skrzyżowaniu Armii Krajowej z al. Niepodległości, 57- letni kierujący toyotą, zderzył się z mercedesem. W wyniku zderzenia pojazdów, kierujący mercedesem, 62-letni mieszkaniec Dębicy, z obrażeniami niezagrażającymi życiu i zdrowiu trafił do szpitala.

Funkcjonariusze apelują o rozwagę na drodze i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa

policja3

KMP Rzeszów

30-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)