REKLAMA

Zderzenie trzech pojazdów na ul. Lwowskiej (FOTO)

Na ul. Lwowskiej w Przemyślu doszło zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Kierujący busem marki Volkswagen nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go osobowego volkswagena i najechał na tył tego samochodu, który w wyniku uderzenia zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z autobusem marki Man. Kierujący osobówką trafił do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń.

Wczoraj, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 15, na ul. Lwowskiej w Przemyślu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 54-letni kierujący volkswagenem, nie zachował bezpiecznej odległości i zderzył się z jadącym przed nim osobowym volkswagenem kierowanym przez 44-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego. Siłą uderzenia, samochód osobowy wjechał  na przeciwległy pas i zderzył się z prawidłowo jadącym autobusem marki Man, którym kierował 66-letni mieszkaniec Przemyśla.

Kierujący osobowym volkswagen został przetransportowany do szpitala. Na szczęście nie doznał on poważnych obrażeń.

Badania na zawartość alkoholu wykazały, że kierujący byli trzeźwi.

Sprawca zdarzenia, 54-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego – kierujący busem,  został ukarany mandatem w wysokości 3000 zł, zostały też zatrzymane dowody rejestracyjne z trzech pojazdów.

303-257746

KMP Przemyśl


31-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)